Comisii metodice

Comisia Limbă și comunicare

  1. PETRIȘOR SORINA – responsabil comisie
  2. ANDREI EMANUELA-SIMONA – secretar comisie
  3. NOVOTNI MARIA – membru
  4. COJOCARU ROXANA-AURELIANA – membru
  5. PLEȘA CRISTINA-ELENA – membru
  6. POPOVICI MARIANA – membru
  7. GRIGORIU EMANUEL-IONUȚ- membru
  8. ARDELEAN ALINA – membru
  9. BORBELY ELENA-NICOLETA -membru
  10. BURCSA ELENA – membru

Comisia Matematică, științe și tehnologii

  1. VĂLCAN SIMONA ANGELA –  responsabil comisie
  2. GROSU DANIELA – secretar comisie
  3. FLOREA CORINA DANIELA – membru
  4. PETNAISE DĂNUȚ- membru
  5. HUDIȘTEANU CARMEN – membru
  6. CRISTACHE CONSTANTIN- membru
  7. POP IOANA- membru
  8. RUDOLF ANA-MARIA- membru

Comisia Om și societate

  1. MICU LAURIAN – responsabil comisie
  2. NICORAȘ MARIANA-COSMINA – secretar comisie
  3. MAGHIER SUZANA – membru
  4. LAZSADI ILEANA – membru
  5. NEDELCU LIGIA ADELINA – membru
  6. DRINGA ZAMFIRA-SORINA – membru
  7. BODNARIU MIRELA -membru
  8. EINHOLCZ CĂLIN- membru
  9. OSTROVEANU TATIANA -membru
  10. PĂȘTILĂ MARILENA-CAMELIA -membru
  11. TITEL CAMELIA – membru

Comisia Artistică

  1. ZĂHĂREAN LOREDANA – responsabil comisie;
  2. STEINER GHEORGHE – secretar comisie
  3. APOSTOL MĂDĂLIN MARIUS- membru
  4. KUBIK OANA – membru
  5. LAZĂR CRISTIAN – membru ;
  6. JEREB SERGIU-CORNELIU- membru.

Comisia Profesorilor de psihopedagogie specială

  1. BONDARIU MIRELA – responsabil comisie;
  2. PUCĂ ANA-MARIA NICOLETA- secretar comisie;
  3. PALFI IOANA DANIELA -membru;
  4. CIURAȘ ANGELICA VETURIA – membru;
  5.  TITEL CAMELIA- membru;
  6. KONNERTH GABRIELA SILVIA  -membru;
  7. MĂLĂEȚ ZOIE CAROLINA – membru;
  8. PĂȘTILĂ MARILENA CAMELIA – membru;
  9. GRIGORIU EMANUEL IONUȚ – membru;
  10. MIHALCEA SURU ADRIANA MARIA  – membru;
  11. VASILIU CRISTINA MARIA – membrui;
  12. NACEV LILIANA  – membru;
  13. NEAG PATRICIA – membru;
  14.  ANGHEL TEODORA-MARIA- membru.

Comisia Învățători-educatori

  1. BURCSA ELENA – responsabil comisie;
  2. BÎGU FLORICA  – secretar comisie
  3. BRĂILEANU DORIN – membru;
  4.  ARDELEAN ALINA – membru;
  5. BUGARIU COSMINA  – membru;
  6. CILIBIA ALINA-GABRIELA – membru;
  7. MILINCU ALEXANDRA GEORGIANA  – membru;
  8. GIURI ALINA – membru;
  9. BUCURENCIU MIOARA DANIELA- membru;
  10. JURJ GEANINA GEORGIANA IVAȘCU CAMELIA – membru;
  11.  STOLOJESCU ANIȘOARA – membru;
  12. VĂDUVA VOICHIȚA – membru.

Comisia Profesori-educatori

  1. TURCU MARIKA – responsabil comisie
  2. MURARIU MARIA – secretar comisie
  3. NEDELCU ADRIANA DANIELA – secretar comisie
  4. DALEA ADINA EMILIA – membru
  5. DRINGA ZAMFIRA SORINA -membru
  6. BORBELY NICOLETA  -membru
  7.  HUMĂ DANIELA- membru
  8.  TUȘNEA ALINA- membru
  9. ORGOVAN ERIS ANDA – membru

Comisia Terapii specifice și de compensare

  1. IRIMIA CODRUȚA- responsabil comisie
  2. VIDA RAMONA DORICA  – membru
  3. LAZSADI ILEANA – membru
  4. CHERCIOV CARINA – membru
  5. NEDELCU LIGIA   – membru
  6.  NICORAȘ COSMINA – membru
  7. MĂRII MIRELA  – membru
  8.  REIN ELENA- membru
  9. GABOR AMALIA – membru
  10. GURGU EMILIA – membru
  11. CRĂCIUN HARIETA- membru
  12. ANGHEL TEODORA -membru

Comisia pentru proiecte și programe educative

  • colectivul școlii